
- В наявності
- Код: 00139064
Бульйонниця ARDESTO Way of life, 550мл, кераміка, коричневий
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Way of life
Тип: бульйонниця
Матеріал: кераміка
Об'єм: 550 мл
Основний колір: коричневий
Верхній діаметр: 13 см
Висота: 7.8 см
Використання в посудомийній машині: так
Використання в мікрохвильовій печі: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота каструлі без кришки | 7.8 см |
| Висота каструлі з кришкою | 7.8 см |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Колір | Коричневий |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Ручка | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Одношарове |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каструлі | 13 см |
| Об'єм | 550 |
- Ціна: 125 ₴
