
- В наявності
- Код: 00139061
Бульйонниця ARDESTO Happy, 550мл, кераміка
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Happy.
Тип: бульйонниця.
Матеріал: кераміка.
Об'єм: 550мл.
Основний колір: бежевий.
Верхній діаметр: 13.7 см.
Висота: 6.3см.
Використання в посудомийній машині: так.
Використання в мікрохвильовій печі: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота каструлі без кришки | 6.3 см |
| Висота каструлі з кришкою | 6.3 см |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Колір | Бежевий |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Ручка | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Одношарове |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каструлі | 13.7 см |
| Об'єм | 550 |
- Ціна: 139 ₴
