
- В наявності
- Код: 00139058
Бульйонниця ARDESTO Alcor, 550мл, кераміка, жовтий
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія: Alcor
Тип: бульйонниця
Матеріал: кераміка
Об'єм: 550 мл
Основний колір: жовтий
Верхній діаметр: 13 см
Висота: 6.7 см
Використання в посудомийній машині: так
Використання в мікрохвильовій печі: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
Країна виробництва: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота каструлі без кришки | 6.7 см |
| Висота каструлі з кришкою | 6.7 см |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Колір | Жовтий |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Кераміка |
| Ручка | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Одношарове |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каструлі | 13 см |
| Об'єм | 550 |
| Тип | бульйонниця |
- Ціна: 149 ₴
