
- Немає в наявності
- Код: 00138969
Набір щітка для унітазу з підставкою ARDESTO Vigor 9.9x15/39см, поліпропілен, нержавіюча сталь, сірий
228 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: набір щітка для унітазу з підставкою.
Матеріал: поліпропілен, нержавіюча сталь.
Колір підставки: сірий.
Колір щітки: чорний.
Розмір: 9,9x9,9x15/39 см.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота підставки | 15 мм |
| Довжина підставки | 15 мм |
| Загальна висота | 15 мм |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Наявність кришки | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ершика | Універсально |
| Ширина підставки | 9.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал підставки | Поліпропілен |
- Ціна: 228 ₴
