
- Немає в наявності
- Код: 00138967
Набір щітка для унітазу з підставкою ARDESTO 11.5х5.6х43см, пластик, білий
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: щітка для унітазу з підставкою.
Розмір: 11,5х5,6х43 см.
Матеріал: поліпропілен, термопластичний еластомер.
Колір: білий.
Строк придатності: не обмежений, не потребує особливих умов зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота підставки | 43 мм |
| Довжина підставки | 5.6 мм |
| Загальна висота | 43 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Наявність кришки | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ершика | Універсально |
| Ширина підставки | 5.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір покриття | Білий |
- Ціна: 168 ₴
