
- В наявності
- Код: 00138952
Полиця підвісна ARDESTO 30х24х10см, метал, чорний
192 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип: Полиця підвісна |
| Розмір: 30х24х10см |
| Матеріал: метал |
| Колір: чорний |
| Строк придатності: не обмежений, не потребує особливих умов зберігання. |
| Країна виробництва: Китай. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Глибина | 24 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 192 ₴
