
- В наявності
- Код: 00138948
Полиця ARDESTO Vigor 1-ярусна 16х15.5х13.5см, метал, поліпропілен, чорний
348 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: багатофункціональна полиця 1-ярусна.
Розмір: 16х15,5х13,5 см.
Матеріал: метал, поліпропілен.
Колір: чорний.
Використання: для ванної, кухні, спальні, вітальні.
Термін придатності: необмежений.
Зберігати в сухому місці.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 13.5 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Колір покриття | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Спосіб установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка для аксесуарів |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 348 ₴
