
- В наявності
- Код: 00138939
Склянка для зубних щіток ARDESTO Prestigio 8.5x12см, доломіт, бежевий
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: склянка для зубних щіток.
Матеріал: доломіт.
Розмір: 8,5x12 см.
Колір: бежевий.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Колір | Бежевий |
| Розміщення | Настільне |
| Спосіб кріплення | Присоска |
| Тип | Стакан |
| Ширина | 8.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Доломіт |
- Ціна: 132 ₴
