
- Немає в наявності
- Код: 00138929
Диспенсер для мила ARDESTO Minimalism 380мл, поліпропілен, бамбук, зелений темний
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: диспенсер для мила.
Матеріал: поліпропілен, бамбук.
Розмір: 7,8х17 см.
Об'єм: 380 мл.
Колір: темно-зелений.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 7.8 мм |
| Колір | Зелений |
| Колір покриття | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Тип | Тримач для мила |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Ширина | 7.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |
- Ціна: 180 ₴
