
- В наявності
- Код: 00138926
Дверний вішак на 1 гачок ARDESTO Minimalism 3x3x20см, метал, пластик, білий
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: дверний вішак на 1 гачок.
Матеріал: метал, пластик.
Розмір: 3x3x20 см.
Товщина дверей: 4,5 см.
Колір: білий.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 3 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість гачків | 1 шт. |
| Матеріал | Комбінований |
| Місткість рушників | 1 |
| Розміщення тримача | Навісний |
| Тип кріплення | Універсальне |
| Тип тримача | Гачок |
| Ширина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір покриття | Білий |
- Ціна: 108 ₴
