
- В наявності
- Код: 00138924
Вішак для душової кабіни ARDESTO Vigor 30см, нержавіюча сталь, ЕВА
144 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: вішак для душової кабіни.
Матеріал: нержавіюча сталь.
Довжина: 30 см.
Ширина: 9 см.
Висота: 7,5 см.
Товщина дверей: 2,8 см.
Покриття з ЕВА на задньому боці запобігає подряпинам.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 7.5 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Спосіб установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип | Тримач |
| Тип кріплення | Присоска |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 144 ₴
