
- В наявності
- Код: 00138923
Кошик для білизни ARDESTO 38x29.5x33см, 26л, пластик PP, сірий
420 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип: Кошик для зберігання |
| Матеріал: пластик PP |
| Колір: сірий |
| Розмір: 38x29.5x33см |
| Об'єм: 26л |
| Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання. |
| Країна виробництва: Китай. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 38 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Особливості | З ручкою |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 29.5 см |
- Ціна: 420 ₴
