
- В наявності
- Код: 00138920
Ящик з кришкою для зберігання ARDESTO 45.5х31х24.5см, 23л, пластик PP, сірий
576 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: PP (поліпропілен).
Форма: прямоктуна.
Колір: сірий.
Об'єм: 23 л.
Розмір: 45,5х31х24,5 см.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 24.5 мм |
| Довжина | 45.5 мм |
| Додаткові матеріали | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Кришка | Є |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 23 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 31 мм |
- Ціна: 576 ₴
