
- В наявності
- Код: 00138915
Ящик з кришкою для зберігання ARDESTO 32х21.5х14см, 6л, пластик PP, бежевий
312 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: PP (поліпропілен).
Форма: прямоктуна.
Колір: бежевий.
Об'єм: 6 л.
Розмір: 32х21,5х14 см.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Додаткові матеріали | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Кришка | Є |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 6 л |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 21.5 мм |
- Ціна: 312 ₴
