
- В наявності
- Код: 00138906
Кошик для зберігання ARDESTO 33x22.5x25.2см, 12.5л, пластик PP, бежевий
204 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип: Кошик для зберігання |
| Матеріал: пластик PP |
| Колір: бежевий |
| Розмір: 333x22.5x25.2см |
| Об'єм: 12.5л |
| Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання. |
| Країна виробництва: Китай. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 25.2 мм |
| Довжина | 333 мм |
| Додаткові матеріали | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Кришка | Немає |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 12.5 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 22.5 мм |
- Ціна: 204 ₴
