
- В наявності
- Код: 00138903
Кошик ARDESTO Vigor 30х30х40см, поліпропілен, метал, сірий
480 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: кошик для зберігання.
Розмір: 30х30х40 см.
Матеріал: поліпропілен, метал (каркас).
Колір: сірий.
Об'єм: 26 л.
Термін придатності: необмежений.
Зберігати в сухому місці.
Країна виробництва: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Особливості | З ручкою |
| Тип | Кошик |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 480 ₴
