
- В наявності
- Код: 00138887
Хлібопічка ARDESTO 850Вт, програм-13, макс.вага -1.3кг, форма прямокутник, пластик, білий
3 799 ₴
- +380 (66) 199-01-00
13 автоматичних програм та програма з ручними налаштуваннями для приготування будь-якої випічки
Три налаштування ваги хліба: 900 г, 1100 г та 1300 г
Налаштування трьох ступенів підрум'янення для ідеальної хлібної скоринки
Знімний відсік для автоматичного додавання інгредієнтів під час приготування (фрукти, горіхи тощо)
Потужний двигун для забезпечення більш плавного та рівномірного замішування тіста з ідеальної текстурою
Вбудований датчик температури для підтримки ідеальних умов та постійної температури під час ферментації тіста
Таймер відкладеного старту до 13 годин для приготування свіжого хліба в потрібний час
Прозоре віконце для легкого контролю всіх процесів приготування
Функція збереження налаштувань при відключенні електроживлення на період до 10 хвилин
Система захисту від перегріву
Мірна ємність та мірна ложка в комплекті
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50-60 Гц
Потужність: 850 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Відстрочка старту | Так |
| Максимальна вага випічки | 1.3 кг |
| Максимальний час відстрочки старту | 13 годин |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Комплектація | |
| Книга рецептів | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма випічки | прямокутник |
- Ціна: 3 799 ₴
