
- В наявності
- Код: 00138860
Сушарка для продуктів ARDESTO FDB-5385, 520Вт, піддонів -5x4см, діаметр-38,5см, макс-70°С, рег.темп, пластик , білий
2 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: білий
Можливість сушки: фрукти, овочі, ягоди, гриби, мясо, риба, хліб, зелень, трави та ін.
Рівномірне висушування на всіх рівнях
Збереження вітамінів і мінералів
Управління: механічне
Кількість сушильних піддонів: 5 шт.
Діаметр сушильного піддону: 38,5 см
Висота сушильного піддону: 4 см
Регулювання температури: 35-70°С
Захист від перегріву
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50 Гц
Потужність: 520 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вид секцій | піддон |
| Висота секцій | 4 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Ні |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Плавне регулювання температури | Ні |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр секцій | 38.5 мм |
- Ціна: 2 199 ₴
