
- В наявності
- Код: 00138853
Сушарка для взуття електрична ARDESTO, потужність 10Вт, функція озонування, білий+сірий
549 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для взуття електрична ESHD-001
Рівномірне висушування взуття всією поверхнею корпусу сушарки
Автоматичне вимкнення через 8 годин
Робоча температура сушіння: 55-60 °C
Автоматичний контроль температури нагрівання
Захист від перегріву
Технологія Active Oxygen O3 - усуває неприємний запах взуття, запобігає розвитку бактерій та грибків
Легке вмикання однією кнопкою
Підходить для взуття з розмірами 35-45 (EU)
Довжина шнура живлення: 1,45 м
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50/60 Гц
Потужність: 10 Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Область застосування | сушка взуття |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1.45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий;Сірий |
- Ціна: 549 ₴
