
- В наявності
- Код: 00138851
Соковитискач ARDESTO шнековий 200Вт, чаша-0.6л, жмих-0.6л, пластик/метал, сріблясто-чорний
3 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: шнекова
Колір: чорний + метал
Напруга: 220-240В
Частота: 50/60Гц
Потужність: 200Вт
Вага виробу 3,7 кг
Розмір виробу 22x15x46 см
Діаметр отвору для завантеження продуктів: 85 мм.
Низькошвидкісна технологія стиснення для приготування високоякісного соку
Корпус з нержавіючої сталі
Широкий завантажувальний отвір
Потужний малошумний двигун
Швидкість роботи: 90 обертів за хвилину
Захист двигуна від перегріву
Функція реверсу
Анти-крапельне покриття (система "крапля-стоп")
Запобіжний пристрій
Протиковзкі гумові ніжки
Контейнер для м'якоті, контейнер для соку та щітка для очистки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 0.6 л |
| Об'єм резервуара для соку | 0.6 л |
| Резервуар для соку | вбудований |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Тип приладу | Шнековий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Ні |
| Автоматичний викид м'якоті | Ні |
| Діаметр завантажувального отвору | 85 мм |
| Захист від випадкового включення | Ні |
| Захист від перевантажень | Так |
| Пряма подача соку | Ні |
| Реверс | Так |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 46 мм |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 3 799 ₴
