
- В наявності
- Код: 00138823
Відпарювач ARDESTO вертикальний IR-S18B, 1800Вт, 1800мл, дошка, нерж. сталь, білий+сірий
3 899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальний відпарювач для одягу IR-S18B
Шість режимів подавання пари для різних типів тканин
Регульована по висоті стійка: від 47 до 79 см
Поверхня для прасування з обертанням на 360°
Термостійкий шланг подачі пари з тканевою опліткою
Довжина шланга подачі пари: 1,25 м
Матеріал підошви: нержавіюча сталь
Захист від перегріву
Час готовності до прасування: 45 секунд після увімкнення
Постійна подача пари: 37 г/хв
Об'єм резервуара для води: 1800 мл
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50-60 Гц
Потужність: 1500-1800 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Максимальна висота робочої поверхні | 79 см |
| Мінімальна висота робочої поверхні | 47 см |
| Опори | метал |
| Основа робочої поверхні | Цільний метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка для прасування |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина | 1.25 см |
| Комплектація | |
| Електроподовжувач з розеткою | Немає |
| Знімний подрукавник | Немає |
| Полиця для білизни | Немає |
| Підставка під праску | Є |
| Тримач для плічок | Немає |
| Тримач проводу праски | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 79 мм |
- Ціна: 3 899 ₴
