
- В наявності
- Код: 00138812
Плитка настільна ARDESTO електрична, конфорок - 2 на 1кВт + 1кВт, керування - мех., графіт
899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: темно-сірий
Діаметр конфорок: 15.5 см
Потужність конфорок: 1000+1000 Вт
Захист від перепадів напруги в електромережі
Захист від перегріву
Зручне налаштування температури
Індикатор нагріву
Легкість в догляді та керуванні
Розміри плити: 460 х 240 х 70 мм
Напруга: 220-240 В~
Частота: 50-60 Гц
Загальна потужність: 2000 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Ні |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відокремлюємий шнур живлення | Ні |
| Змінні форми | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Режим розморожування | Ні |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Функція підігріву | Ні |
- Ціна: 899 ₴
