
- В наявності
- Код: 00138777
Тример ARDESTO TR-Y5, для носа і вух, 1хААА, сталь, чорний
269 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний та компактний тример для носа та вух. Компактний корпус тримера виконано з практичного пластику, а форма стандартної насадки із сталевим лезом забезпечує зручне використання. Для живлення використовується один елемент формату AAA.
Повний список параметрів
Основні
| Тип | для вух/носа |
| Комплектація | щіточка для чищення |
| триммер | |
| ковпачок | |
| інструкція |
Характеристики
| Покриття лез | нержавіюча сталь |
| Кількість оборотів моторчика | 7000 об/хв |
Живлення
| Джерело живлення | батарейки /1xААА |
Фізичні
| Колір | чорний |
Габарити брутто
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Вага | 0.06 кг |
| Об'єм | 0.0001 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Тип: для носа і вух
Матеріал лез: сталь
Живлення: 1 батарейка ААА( в комплекті не йдуть)
Рівень шуму: <50 дБА
Гарантія: 12 міс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Кількість лез | Одне |
| Матеріал лез | Сталь |
| Наявність змащувальної смужки | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип бритвеної приналежності | Помазок |
- Ціна: 269 ₴
