
- В наявності
- Код: 00131089
Складні сходи 105см, до 150кг, 5 сходинок з гумовими килимками, алюмінієвий сплав, 5,85кг, Box
1 817 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.85 кг |
| Колір | Сірий |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 105 см |
- Ціна: 1 817 ₴

