
- Немає в наявності
- Код: 00131027
Акумуляторна батарея Must LiFePO4 LP16-48300 51.2V 300Ah, 15.36kWh, BMS150A@16S, CAN2.0/RS232/RS485, 6000 cycles, 490x923x265,
111 821 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Ємність акумулятору | 300 А. г |
| Активний матеріал негативних пластин | Губчастий свинець |
| Активний матеріал позитивних пластин | Двоокис свинцю |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал решітки пластини | Сурма |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Напруга | 51.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | Бічні/верхні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 923 мм |
| Довжина | 923 мм |
| Ширина | 923 мм |
- Ціна: 111 821 ₴

