
- Немає в наявності
- Код: 00131022
Гібридний інвертор (hybrid) Deye SUN-10K-SG05LP3-EU-SM-2. WI-FI, 10кВт, трифазний, (MPPT 160-650/190A/DC48В)Parallel
100 639 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Тип інвертора - Гібридний
Фазність - 3 фази (380 В)
Номінальна потужність - 10000 Вт
Максимальна потужність - 20000 Вт
Система охолодження - Активна
Сумісність з типом АКБ - Li-ion SLA
Максимальний струм заряду батареї - 210 А
Напруга акумулятора - 48В
Частота - 50/60 Гц
ККД - 97,6%
Кількість ММРРТ - 3
Діапазон ММРТ - 200-650 В
Бренд - Deye
Особливості, додаткові функції
- Дисплей
- Паралельне підключення
- Режим ДБЖ
Системи захисту
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевищення струму
- Захист від пилу
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу - Метал
Робоча температура - від -40°C до +60°C
Клас захисту - IP65
Рівень шуму, дБ - 55 дБ
Колір виробника - Білий
Країна виробництва - Китай
Розміри (ВхШхГ) - 660 х 386 х 250 мм
Вага - 35,2 кг
Тип інвертора - Гібридний
Фазність - 3 фази (380 В)
Номінальна потужність - 10000 Вт
Максимальна потужність - 20000 Вт
Система охолодження - Активна
Сумісність з типом АКБ - Li-ion SLA
Максимальний струм заряду батареї - 210 А
Напруга акумулятора - 48В
Частота - 50/60 Гц
ККД - 97,6%
Кількість ММРРТ - 3
Діапазон ММРТ - 200-650 В
Бренд - Deye
Особливості, додаткові функції
- Дисплей
- Паралельне підключення
- Режим ДБЖ
Системи захисту
- Захист від короткого замикання
- Захист від перевищення струму
- Захист від пилу
Фізичні характеристики
Матеріал корпусу - Метал
Робоча температура - від -40°C до +60°C
Клас захисту - IP65
Рівень шуму, дБ - 55 дБ
Колір виробника - Білий
Країна виробництва - Китай
Розміри (ВхШхГ) - 660 х 386 х 250 мм
Вага - 35,2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Максимальна потужність | 20000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35.2 кг |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | 5060 |
- Ціна: 100 639 ₴
