
- В наявності
- Код: 00131005
Гібридний інвертор (hybrid) Deye SUN-6K-SG03LP1-EU WI-FI, 6 кВт, однофазний, (МРРТ 125-425/120А/DC48В)Parallel
49 761 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що дійсно відрізняє гібридний інвертор, то це функція "підмішування". Ця функція дозволяє плавно поєднувати енергію із різних джерел. Наприклад, він може отримувати енергію від сонячних батарей, мережі та акумуляторів, залежно від того, який з них найефективніший на даний момент. Така здатність жонглювати джерелами енергії, забезпечуючи при цьому оптимальне енергоспоживання та зниження витрат є свідченням передової конструкції гібридного інвертора нового покоління.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник Deye
Модель SUN-6K-SG03LP1
Країна походження Китай
Тип ДБЖ гібридний
Кількість фаз 1
Робота на паралелі так
Тип зарядного пристрою від СП MPPT
Кількість МРРТ 2
ККД% 97
Інтерфейс RS232 USB RS485 wi-fi CAN
Вхідні характеристики змінного струму
Форма вхідного сигналу синусоїда
Номінальна напруга, 230
Номінальна потужність, Вт 6000
Вихідні характеристики
Номінальна потужність, Вт 6000
Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) 6600
Вихідний струм,А 26
Вихідна напруга,В 230
Форма вихідного сигналу синусоїда
Частота вихідного сигналу, Гц 50/60
Характеристики зарядно-розрядного пристрою
Діапазон вхідної напруги, 40-63
Номінальна напруга, 48
Максимальний струм заряду, А (мережа + сонце) 120
Максимальний струм заряду від мережі, А 120
Максимальний струм розряду АКБ, А 125
Тип підтримуваних акумуляторів GEL/AGM/LiFePO4/Li-ion
Тип охолодження пасивне
Вхідні характеристики МРРТ(PWM)
Номінальна потужність, Вт 5000
Максимальна потужність, Вт 7800
Діапазон робочої напруги,В 125-425
Діапазон вхідної напруги, 125-500
Макс.напруження холостого ходу,В 500
Вхідний струм ,А 13/2
Габарити,мм 330/580/232
Маса, кг 20
Характеристики робочого середовища
Робоча температура, З 0- +50
Температура зберігання, З 0 - +50
Клас захисту IP65
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник Deye
Модель SUN-6K-SG03LP1
Країна походження Китай
Тип ДБЖ гібридний
Кількість фаз 1
Робота на паралелі так
Тип зарядного пристрою від СП MPPT
Кількість МРРТ 2
ККД% 97
Інтерфейс RS232 USB RS485 wi-fi CAN
Вхідні характеристики змінного струму
Форма вхідного сигналу синусоїда
Номінальна напруга, 230
Номінальна потужність, Вт 6000
Вихідні характеристики
Номінальна потужність, Вт 6000
Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) 6600
Вихідний струм,А 26
Вихідна напруга,В 230
Форма вихідного сигналу синусоїда
Частота вихідного сигналу, Гц 50/60
Характеристики зарядно-розрядного пристрою
Діапазон вхідної напруги, 40-63
Номінальна напруга, 48
Максимальний струм заряду, А (мережа + сонце) 120
Максимальний струм заряду від мережі, А 120
Максимальний струм розряду АКБ, А 125
Тип підтримуваних акумуляторів GEL/AGM/LiFePO4/Li-ion
Тип охолодження пасивне
Вхідні характеристики МРРТ(PWM)
Номінальна потужність, Вт 5000
Максимальна потужність, Вт 7800
Діапазон робочої напруги,В 125-425
Діапазон вхідної напруги, 125-500
Макс.напруження холостого ходу,В 500
Вхідний струм ,А 13/2
Габарити,мм 330/580/232
Маса, кг 20
Характеристики робочого середовища
Робоча температура, З 0- +50
Температура зберігання, З 0 - +50
Клас захисту IP65
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| ККД, не менше | 97 % |
| Максимальна потужність | 7800 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 6000 мм |
| Частота | 5060 |
- Ціна: 49 761 ₴








