
- В наявності
- Код: 00130981
Зарядний пристрій для акумуляторів Li-ion 16,8V,4S,15A, штекер Triangle plug (T-tipe/IEC/C13 N+L-), 135x55x45mm
1 189 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрiй для акумуляторів Li-ion 16,8V,4S,15A
Пристрій призначений для заряджання літій-іонних акумуляторів з номінальною напругою 16,8 і конфігурацією 4S (чотири послідовно з'єднані комірки).
Характеристики:
- Вхідна напруга: 100-240 В змінного струму, 50-60 Гц
- Вихідна напруга: 16,8 В
- Вихідний струм: 15 А
- Сумісність з акумуляторами: Li-ion, 4S, 16,8 В
- Тип роз'єму: 5,5 х 2,5 мм
- Габарити: 135 x 55 x 45 мм
- Вага: 0,5 кг
- Індикатор зарядки: світлодіодний
- Захист від навантаження: Так
- Захист від перегріву: Так
- Захист від перенапруги: Так
- Захист від короткого замикання: Так
- Робоча температура: 0-40 °C
- Вологість: <80%
Пристрій призначений для заряджання літій-іонних акумуляторів з номінальною напругою 16,8 і конфігурацією 4S (чотири послідовно з'єднані комірки).
Характеристики:
- Вхідна напруга: 100-240 В змінного струму, 50-60 Гц
- Вихідна напруга: 16,8 В
- Вихідний струм: 15 А
- Сумісність з акумуляторами: Li-ion, 4S, 16,8 В
- Тип роз'єму: 5,5 х 2,5 мм
- Габарити: 135 x 55 x 45 мм
- Вага: 0,5 кг
- Індикатор зарядки: світлодіодний
- Захист від навантаження: Так
- Захист від перегріву: Так
- Захист від перенапруги: Так
- Захист від короткого замикання: Так
- Робоча температура: 0-40 °C
- Вологість: <80%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triangle |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напруга живильної мережі | 240 В |
| Напруга зарядки | 16.8 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 15 А |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Типорозмір акумулятора | 18650 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Маса | 0.5 кг |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегріву;Захист від короткого замикання |
- Ціна: 1 189 ₴


