
- Немає в наявності
- Код: 00130938
Мультиварка-скороварка Philips Daily Collection HD2139/40
6 237 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична скороварка Philips з інтелектуальними програмами приготування дасть змогу швидко створювати смачні та поживні страви всього одним натисканням кнопки.
Швидке автоматичне приготування.
6 функцій в 1 пристрої.
Інтерфейс українською мовою.
Цифровий дисплей.
6 л.
Автоматичне перемикання в режим підтримки температури.
Функція відстрочки старту до 24 годин для приготування страв у зручний для вас час.
Знімна внутрішня кришка, внутрішню ємність можна мити в посудомийній машині.
Програми скороварки для створення смачних страв із ніжною текстурою
7 програм звичайного приготування: риба, курка, пудинг, овочі, тушкування, морепродукти, пиріг; 8 програм скороварки: рис, суп, курка/качка, крупи, тушкування, пароварка, м'ясо, млинці
Українське меню з місцевими програмами приготування
30 особливих рецептів для розвитку ваших кулінарних навичок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Відстрочка старту | Так |
| Кількість програм приготування | 14 |
| Максимальний час відстрочки старту | 24 годин |
| Об`єм | 6 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип приладу | Скороварка/мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Комплектація | |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Книга рецептів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 34.1 мм |
| Глибина | 31.4 мм |
| Ширина | 31.4 мм |
| Програми приготування та функції | |
| Каша | Ні |
| Крупа | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Тушкування | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір корпусу | Золотистий |
- Ціна: 6 237 ₴




