
- В наявності
- Код: 00130878
Випрямляч для волосся Babyliss Cosmos ST260E
2 475 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Випрямляч BaByliss ST260E Cosmos – бездоганне волосся щодня
Отримайте ідеально гладку зачіску з ефектом, немов після салону завдяки випрямлячу BaByliss ST260E з колекції Cosmos. Високопродуктивний інструмент, що дарує блискуче та доглянуте волосся.
Плавне ковзання без зусиль
Пластини з кварц-кераміки з технологією Sol-Gel забезпечують надзвичайно гладке ковзання волосся. Це гарантує тривале випрямлення, сяйво та відсутність пухнастості.
Індивідуальний температурний контроль
Швидке нагрівання та 3 режими температури (від 180 °C до 235 °C) роблять цей випрямляч ідеальним для будь-якого типу волосся – від тонкого і делікатного до густого та текстурованого. Виберіть оптимальний режим для ефективного та дбайливого укладання.
Для дому та подорожей
Завдяки мультивольтажу випрямляч зручно використовувати не лише вдома, а й у поїздках по всьому світу.
Колекція Cosmos
Цей випрямляч входить до ексклюзивної колекції BaByliss Cosmos, яка поєднує в собі потужність, елегантність та сучасний дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Метал |
| Функції і характеристики електробігуді | |
| Довжина мережевого шнура | 2 см |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 235 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 180 град. |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Флокірована поверхня | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | відсутнє |
| Індикатор роботи | відсутнє |
| Керамічне покриття | кераміка |
| Турмалінове покриття | відсутній |
| Функція іонізації | без іонізації |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 хв |
- Ціна: 2 475 ₴






