
- В наявності
- Код: 00130816
Мультипіч Scandix AFDS 4-14
1 980 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Scandix AFDS 4-14 — це сучасний кухонний девайс, що поєднує в собі функції фритюрниці, духовки та гриля. Завдяки технології циркуляції гарячого повітря, ви отримуєте ідеальну золотисту скоринку зовні та соковитість всередині, використовуючи на 80% менше жиру.
Ця мультипіч забезпечує простий і здоровий спосіб приготування ваших улюблених інгредієнтів. Завдяки швидкій циркуляції гарячого повітря та верхній решітці можна приготувати безліч страв. Найкраще те, що мультипіч нагріває їжу в усіх напрямках, і більшість інгредієнтів не потребують олії.
Інтуїтивно зрозумілий LED-дисплей з попередньо встановленими програмами.
Чаша з антипригарним покриттям легко миється та не дає продуктам пригоріти.
Хочете готувати улюблені страви швидше та корисніше? Ця мультипіч стане вашим головним помічником на кухні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.4 кг |
| Ширина | 30.6 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відокремлюємий шнур живлення | Ні |
| Відстрочка старту | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Основні | |
| Кількість програм приготування | 10 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Об`єм | 4 л |
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип кришки | Знімна |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Черний |
| Кількість температурних режимів | 80-200 |
- Ціна: 1 980 ₴





