
- В наявності
- Код: 00130689
Геймерський стіл 1stPlayer Moto-E 1675 Black
12 870 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
1. Навантаження – 80 кг
2. Гачок для гарнітури та підсклянник
3. Сітчаста сумка для керування проводами
4. Кабельні затискачі
5. Відсік для кабелів
6. Регульована за висотою стільниця з електропідйомником + Інтелектуальна пам’ять висоти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Ширина | 1600 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 23.5 кг |
| Глибина | 750 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 750 мм |
| Довжина стільниці | 1600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Комплектація | |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Без коліс |
- Ціна: 12 870 ₴




