
- В наявності
- Код: 00130671
Крісло для геймерів Cougar Explore Royal F Ash
11 137 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Explore оснащений унікальними 3D-підлокітниками, які обертаються в діапазоні 225°, забезпечуючи природніше положення рук для мобільних ігор та відкидання. Завдяки фіксувальному ременю для поперекової подушки, прихованому в спинці, і текстурованій спинці по краям сидіння, ви гратимете стильно і комфортно.
Підлокітники з функцією 3D Hyperrotation
Підлокітники обертаються в діапазоні 225°. Це забезпечує більш ергономічне та зручне положення рук під час мобільних ігор або у відкинутому положенні крісла.
Поліпшена ергономіка
COUGAR продовжує розширювати горизонти, покращуючи ергономічний дизайн крісел. М’якіші гребінці на боках сидіння та спинки забезпечують ширшу зону підтримки та надійнішу амортизацію.
Чудова текстура
Explore пропонує вишукані тактильні відчуття та підвищений комфорт завдяки покриттю із тканого матеріалу.
Додаткове місце для зберігання речей
Непомітна, прихована кишеня на задній стороні спинки Explore дозволяє зберігати необхідні речі під рукою.
Акуратний вигляд
Прихований фіксувальний ремінь утримує поперекову подушку на місці, не порушуючи естетики чітких ліній.
Регульована конструкція
Відкидання на 155°. Explore дозволяє відкидатися назад від 90° до 155°
Зміна висоти. Поршневий підйомник високої якості дозволяє легко регулювати висоту Explore
Гойдання. Регулювання опору гойдання дозволить вам розгойдуватися в невеликому діапазоні кутів при потрібному тиску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Підстава крісла | Хрестовина з роликами |
| Тип укомплектованих коліщаток | Нейлонові |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 83 см |
| Ширина сидіння | 51 см |
| Ширина спинки | 48 см |
| Габаритні розміри крісла | |
| Глибина крісла | 49 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | метал |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
- Ціна: 11 137 ₴









