
- Немає в наявності
- Код: 00130643
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3WH
3 861 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
П’ять рівнів потужності
Якщо вам потрібно щось швидко нагріти, наприклад, закип’ятити воду або підігріти негустий суп, вибирайте високу потужність мікрохвиль. Середня потужність підходить для приготування на пару або смаження. Низька потужність більш щадна, але при цьому продукти можуть втрачати вологу.
Автоматичне очищення без використання мийних засобів
Внутрішню поверхню духовки можна очистити, наповнивши термостійку скляну або глиняну чашку водопровідною водою, помістивши її в духовку й активувавши програму AquaClean. Пара, що утворилася, розм’якшить забруднення на стінках духовки. Після закінчення програми просто протріть духовку вологою тканиною.
Автоменю
Якщо ви не знаєте, як приготувати страву, 11 попередньо встановлених програм допоможуть вам спростити процес приготування. Вам потрібно лише вибрати тип страви та ввести вагу, а духовка автоматично налаштує потужність і тривалість приготування.
Пластина, що обертається на 360°
Страви готуються або розігріваються до досконалості без утворення холодних плям. Постійне обертання поворотного столу дає змогу мікрохвилям ефективно й рівномірно нагрівати страви, що готуються. Поворотний стіл також є запорукою оптимального розморожування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Ні |
| Замок від дітей | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Очищення парою | Так |
| Приготування на пару | Ні |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Глибина | 353 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гриля | без гриля |
| Тип керування | Электронне |
- Ціна: 3 861 ₴









