
- Немає в наявності
- Код: 00130641
Мультипiч Gorenje AF2700BP
4 752 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повний контроль над процесом приготування
За допомогою прозорого вікна ви можете відстежувати, чи приготувалася страва. Вам навіть не потрібно відкривати мультипіч, щоб контролювати процес, що не призводить до втрат гарячого повітря та не порушує циклу приготування.
Готуйте, натиснувши одну кнопку
Є 8 встановлених програм на вибір для швидкого та енергоефективного приготування. У цьому випадку температура та час буде встановлено автоматично. Вам просто потрібно помістити їжу у фритюрницю і насолоджуватися хрусткою скоринкою та вологою серединою страви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Об`єм | 9 л |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип кришки | Знімна |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 32.1 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відокремлюємий шнур живлення | Ні |
| Відстрочка старту | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Функція самоочищення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Черний |
| Об'єм чаші | 9 |
- Ціна: 4 752 ₴









