
- В наявності
- Код: 00130607
Кулер процесорний Arctic Freezer 36 Black SI (AOCPU00012A)
1 881 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оптимізований радіатор
Ребра радіатора відкриті збоку та дозволяють витяжному вентилятору витягувати додаткове холодне повітря з корпусу ПК через радіатор. Така конструкція з боковим потоком забезпечує ще ефективнішу вентиляцію.
Вентилятори з високим статичним тиском
Arctic спирається на перевірені вентилятори серії P, відомі своєю потужною продуктивністю. Серія P особливо підходить для використання на радіаторах та тепловідводах.
Bulk packing.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Напруга живлення | 12 В |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | AM4 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Сумісність з моделлю | Tacoma |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 890 г |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 104 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Черний |
| Особливості | Підсветка без підсвічування |
- Ціна: 1 881 ₴







