
- В наявності
- Код: 00130568
Крісло для геймерів Cougar Ranger One
11 879 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовлене з матеріалів преміум-класу, таких як міцна сталева рама та високоякісні компоненти, Ranger One пропонується зі стильним ромбоподібним візерунком, що забезпечує міцність та додає нотку витонченої елегантності. Завдяки відкидній підставці для ніг та рухомій спинці вона гарантує чудовий комфорт під час тривалих ігрових сесій.
Ромбоподібний візерунок у клітинку додає нотку вишуканості та забезпечує довговічність крісла.
Зручна бічна кишеня зберігає все необхідне під рукою, дозволяючи вам зосередитись на грі.
Ергономічна підтримка області голови та попереку усуває напругу та втому, зберігаючи ваш спокій та здоров’я протягом усієї сесії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип укомплектованих коліщаток | Нейлонові |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 66 см |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Ширина спинки | 66 см |
| Габаритні розміри крісла | |
| Глибина крісла | 60 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Хрестовина | метал |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітник | пластик;метал |
| Основа крісла | Хрестовина немає |
- Ціна: 11 879 ₴









