
- В наявності
- Код: 00130423
Крісло для геймерів TX3 XTC Loft Dark Grey (TEGC-307410Z.Z1)
12 870 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TX3 XTC має надзвичайно стильний і функціональний X-подібний дизайн, щоб підтримувати вас протягом усього дня. Завдяки ергономічно вигнутій спинці, яка обіймає вашу верхню частину тіла, ви подбаєте про ваше здоров’я та комфорт, щоб ви могли зосередитися на поточній битві.
Усі нові крісла TX3 оснащені багатофункціональним механізмом SYNC, який дозволяє використовувати кілька варіантів регулювання для чудової ергономіки. Відрегулюйте свій стілець відповідно до вашої індивідуальної форми тіла, розміру та постави. XTC побудовано з SYNC5, багатофункціональним механізмом, який дозволяє регулювати в 5 напрямках.
Синхронний нахил
Ми надаємо пріоритет комфорту користувача, тому ви можете просто відкинутися на спинку крісла і розслабитися, відчуваючи переваги нашого інноваційного дизайну. Синхронний нахил дозволяє спинці та сидінню рухатися разом в оптимальному співвідношенні, забезпечуючи ергономічну підтримку для всього тіла.
Підтримка хребта
XTC адаптується до вашого положення сидіння та форми тіла. Ми розробили поперекову опору, яка обіймає вашу нижню частину спини та не напружує ваше тіло коли ви відкидаєтеся назад у положення для відпочинку.
Пасивне охолодження для ваших ніг і спини
Дихаючий сітчастий матеріал дозволяє повітрю вільно циркулювати, зберігаючи прохолоду та енергію протягом тривалого часу. Високоміцна тканина фіксує вас на місці.
Регулювання глибини сидіння
Досягніть оптимальної постави та зменште тиск на спину та ноги за допомогою нашої функції регулювання глибини сидіння. Відчуйте краще здоров’я та гарне самопочуття з максимальними ергономічними перевагами.
| Основні | |
|---|---|
| Анатомічні властивості | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з роликами |
| Тип укомплектованих коліщаток | Нейлонові |
| Колір | Темно-сірий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | метал |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | немає даних |
- Ціна: 12 870 ₴







