
- Немає в наявності
- Код: 00130406
Ігрова поверхня Blizzard Hearthstone Heroes (FBLMPHSHEROES21XL)
880 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова поверхня має вражаючий дизайн, натхненний героями популярної карткової гри Hearthstone. Ігрова поверхня демонструє ілюстрації кількох героїв гри, кожен зі своєю унікальною бронею, зброєю та навичками. Герої зображені в яскравих деталях, зі складним дизайном і сміливими кольорами, що ідеально передають химерний і фантастичний світ Hearthstone. Ця ігрова поверхня ідеально підходить для шанувальників Hearthstone, які шукають зручну та чутливу поверхню для покращення ігрового досвіду, а також демонструють свою любов до світу популярної карткової гри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blizzard Entertainment |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігрове поле |
| Упаковка | Блістер |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 420 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Матеріал | Полиэстер |
- Ціна: 880 ₴



