
- Немає в наявності
- Код: 00130388
Модуль пам`яті DDR5 2x24GB/7000 Patriot Viper Elite 5 RGB (PVER548G70C32KW)
41 788 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продуктивна DRAM-пам’ять Viper Elite 5 RGB DDR5
Єдиний у своєму роді білий алюмінієвий теплозахисний екран.
Продуктивність професійного рівня до 7000 МТ/с та ємність до 96 ГБ
Високоякісна мікросхема: обрана та перевірена для розширених можливостей розгону.
100% тестування вручну: повністю протестовані та налаштовані профілі для максимальної продуктивності.
Розблокований PMIC: розблокована потужність для забезпечення повної продуктивності XMP і вище.
Підтримка Intel XMP 3.0 та AMD EXPO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.45 В |
| Об'єм одного модуля | 24 GB |
| Особливості | Підсвітка RGB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC5-56000 |
| Напруга живлення | 1.45В |
| Частота пам'яті | 7000 МГц |
- Ціна: 41 788 ₴







