
- Немає в наявності
- Код: 00130378
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/6000 Apacer NOX RGB Silver (AH5U32G60C622NWAA-2)
15 971 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неперевершена швидкість, яку ви прагнете
Підтримує технології розгону Intel XMP 3.0 та AMD EXPO одним клацанням, забезпечуючи справжню потужність розгону на вражаючих 8000 МТ/с. Випробуйте швидкість, яку ви прагнете, і потужність, щоб домінувати в кожній битві.
Амбітні зборки, на яких ви наполягаєте
Завдяки низькопрофільному дизайну товщиною менше 44 мм, цей модуль пам’яті забезпечує підвищену гнучкість для легкої установки, підтримуючи навіть найамбітніші зборки для максимальної продуктивності. Зосередьте свої думки на розвитку внутрішньої сили, що дозволить вам досягти успіху в кожній грі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.25 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 6000 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC5-48000 |
| Особливості | Низькопрофільна (Low Profile);Підсвітка RGB |
| Напруга живлення | 1.25В |
- Ціна: 15 971 ₴


