
- Немає в наявності
- Код: 00130372
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5200 Apacer NOX RGB Silver (AH5U32G52C522NWAA-2)
15 936 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви лише за один клік від справжньої потужності розгону
Підтримка технологій розгону. Увімкніть цей режим, коли будете готові перемогти своїх суперників!
Тільки найкращі чипи для кожного модуля
Модулі пам’яті Apacer, створені на основі найкращих ігрових чипів DRAM на ринку, забезпечують виняткову сумісність і високу продуктивність із багатьма провідними брендами материнських плат, включаючи сучасні моделі від ASUS, ASRock, MSI та GIGABYTE. Підвищіть продуктивність і надійність вашої системи завдяки цьому унікальному поєднанню інновацій і якості.
Високоякісний радіатор зі сплаву забезпечує ефективне розсіювання тепла
Композитний сплав і новаторська конструкція відводять тепло від чутливих компонентів, дозволяючи йому безпечно розсіюватися.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Масив | PC5-41600 |
| Номінальна напруга, В | 1.25 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Особливості | Підсвітка RGB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Користувацькі характеристики | |
| Напруга живлення | 1.25В |
- Ціна: 15 936 ₴


