
- Немає в наявності
- Код: 00130316
Пилосос Karcher WD 3 P V-17/4/20 (1.628-170.0)
5 445 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Енергоефективний апарат WD 3 P V-17/4/20 розвиває високу силу всмоктування при низькій споживаній потужності (лише 1000 Вт). При цьому він оптимально поєднується з всмоктувальним шлангом і з насадкою для підлоги, завдяки чому забезпечуються чудові результати збору будь-якого сміття - сухого або вологого, великого або дрібного. Цей господарський пилосос, що вражає своєю компактністю, оснащений міцним 17-літровим пластиковим сміттєзбірником, 4-метровим кабелем, 2-метровим всмоктувальним шлангом і фільтр-мішком з нетканого матеріалу.
Завдяки нерозбірному патронному фільтру він дозволяє змінювати операції вологого та сухого прибирання без заміни фільтра. Вбудована штепсельна розетка з автоматикою вмикання/відключення дозволяє підключати до нього електроінструменти (лобзики, шліфувальні машини тощо) для негайного збирання пилу та стружки, що утворюються під час виконання робіт з ними. Функція видування значно полегшує очищення важкодоступних місць. Для компактного зберігання апарата шланг підвішується на моторній частині, кабель – на спеціальному гаку, а подовжувальні трубки та насадка для підлоги закріплюються на відбійнику.
Замки Pull & Push дозволяють дуже легко приєднувати та від’єднувати сміттєзбірник. Рукоятка може зніматися з всмоктувального шланга для прикріплення насадок безпосередньо до нього.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Ємність бака | 17 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 4 м |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Особливості | Комплект для підключення електроінструментів |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип промислового пилососа | Мобільний |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 492 мм |
| Ширина | 349 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність (W) | 1000 кВт |
- Ціна: 5 445 ₴





