
- Немає в наявності
- Код: 00130306
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5200 G.Skill Ripjaws S5 Black (F5-5200J4040A16GX2-RS5K)
15 629 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ripjaws S5 - це серія високопродуктивних модулів пам’яті DDR5 DRAM, створених з використанням перевірених вручну мікросхем пам’яті, які пройшли суворі перевірки G.SKILL. Кожен комплект пам’яті Ripjaws S5 забезпечує ідеальний баланс між продуктивністю, сумісністю та стабільністю та доступний у матово-чорному або матово-білому алюмінієвому радіаторі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Масив | PC5-51200 |
| Номінальна напруга, В | 1.1 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | non-ECC;Unbuffered |
| Напруга живлення | 1.1В |
- Ціна: 15 629 ₴





