
- В наявності
- Код: 00130289
Плита настільна Термія ЕПТ 2-2,0/220В(230В)(ш) М2(б)
1 812 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний компроміс між електроплитками з чавунними конфорками та електроплитками з двокінцевими трубчастими нагрівальними елементами
Розширена робоча поверхня трубчастого нагрівача, яка контактує з дном посуду
Піддон конфорки з нержавіючої сталі дзеркального полірування
Зручне підняття нагрівального елементу при чищенні дна піддона конфорки
Світлова індикація увімкненого стану нагрівального елементу конфорки
Безступінчастий регулятор рівня нагріву
Деталі корпусу виготовляються з якісної сталі та покриті порошковою емаллю
Основні кольори покриття корпусу плиток: білий або коричневий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Функція підігріву | Ні |
| Функція розморожування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 9.6 мм |
| Глибина | 28.5 мм |
| Ширина | 50.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | без дисплея |
| Функція автовимкнення | немає |
| Тип керування | поворотний перемикач |
- Ціна: 1 812 ₴
