
- Немає в наявності
- Код: 00130267
Кулер процесорний GameMax Ice Blade FRGB
663 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повітряний охолоджувач процесора GameMax Ice Blade FRGB. Він оснащений 40 елементами ребер проникаючої конструкції та металевими кріпленнями високого рівня.
Трубки з чистої міді 4x6 мм і вакуумні теплові трубки можуть підключатися безпосередньо до процесора. Таким чином, тепло може швидко передаватися до плавників без будь-яких перешкод. Ребра цього процесорного охолоджувача FRGB використовують технологію згинання, яка сприяє гарній вентиляції та теплопровідності між ребрами.
Цей вентилятор для процесора FRGB є безпечним і простим в обслуговуванні завдяки знімним кріпленням вентилятора, виготовленим із металевих матеріалів, щоб уникнути можливого пошкодження під час транспортування. Барвистий вентилятор і м’які лопаті вентилятора поєднуються один з одним, створюючи яскраве відчуття краси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Клас якості | Original |
| Колір | Чорний |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1600 об/хв |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-pin |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Socket 1151 |
| Роз'єми | LGA1151;LGA1155;LGA1150;LGA775;LGA136 |
| Сумісність із моделлю | Socket 1151 |
| Матеріал радіатора | алюміній/мідь |
- Ціна: 663 ₴





