
- В наявності
- Код: 00130253
Крісло для геймерів Cougar Armor Elite
9 899 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неперевершений комфорт
COUGAR Armor Elite забезпечує комфорт та стабільність, які вам необхідні, щоб залишатися спокійним та здоровим під час довгих ігрових сесій. Armor Elite є прикладом відмінного дизайну COUGAR, що став синонімом пристрасті до ігор. Armor Elite виготовлений зі штучної шкіри, яка пропускає повітря, щоб ви почувалися не втомленими і відчували себе комфортно. У комплект Armor Elite входять дві подушки для голови та попереку. Відсутність фізичної напруги дозволяє повністю зосередитись на грі.
Регульований дизайн
Регулювання висоти. Легко відрегулюйте висоту за допомогою високоякісного газліфту.
Відкидання спинки до 160 градусів
Нахиляйтесь від 90 до 160 градусів. Гнучко та зручно для підтримки бажаної постави. Сидіть прямо під час роботи або ігор і лягайте на відпочинок.
Нахил із опором
Не соромтеся відкидати крісло під будь-яким кутом без будь-яких обмежень, налаштовуючи опір ручкою регулювання або заблокуйте нахил.
Регульований 2D-підлокітник
Регулювання висоти. Переміщення підлокітника вгору або вниз допоможе вам знайти найкраще місце для гри.
Регулювання ліворуч/праворуч. Підходить для всіх розмірів тіла та положень.
Якість та безпека
Повністю сталева рама. Каркас ARMOR Elite виготовлений із сталі, що не тільки гарантує довговічність, а й забезпечує надійну підтримку вашого тіла.
Вишитий логотип. ARMOR Elite має знак справжнього геймера: на відміну від друкованих логотипів інших брендів COUGAR вишив свій знак, щоб він не псувався та не зношувався протягом тривалого часу.
Неперевершена якість: газліфтний циліндр класу 4
Серцем будь-якого ігрового крісла є його газліфт. COUGAR не заощаджує на такому життєво важливому компоненті та використовує газліфтний циліндр класу 4, щоб гарантувати неперевершену безпеку та надійність. Плавна робота та неймовірний опір – найкраща гарантія якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Підстава крісла | Хрестовина з роликами |
| Тип укомплектованих коліщаток | Нейлонові |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 82 см |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Ширина спинки | 82 см |
| Габаритні розміри крісла | |
| Глибина крісла | 54.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | сталь |
| Підлокітник | метал |
| Хрестовина | метал |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| М'яка подушка спинки | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 9 899 ₴




