
- В наявності
- Код: 00130166
Накопичувач SSD 1.92TB Patriot P310 M.2 2280 PCIe NVMe 3.0 x4 TLC (P310P192TM28)
13 465 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердотільний накопичувач Patriot P310, створений на базі новітнього інтерфейсу PCIe M.2 Gen3 x4, NVMe 1.3, забезпечує на 25 % вищу швидкість передавання даних і IOPs, порівняно зі стандартними рішеннями PCIe 3 x2. Твердотільний накопичувач P310 M.2 забезпечує значне поліпшення часу запуску, завантаження та передавання даних, як порівняти з традиційними жорсткими дисками.
Вдосконалене вбудоване ПЗ P310 пропонує технологію SmartECC, теплове дроселювання та наскрізний захист каналів передавання даних для забезпечення цілісності, довговічності та надійності даних під час виконання повсякденних завдань. Завдяки компактному формфактору M.2 і простоті встановлення твердотільний накопичувач P310 точно впишеться в будь-який ПК або ноутбук, а низьке енергоспоживання допоможе продовжити термін служби батареї.
Швидкість зчитування і запису становить 2100 і 1800 Мбіт/с відповідно. Гарантує плавне і стабільне завантаження файлів. P310 гарантовано покращує час запуску, завантаження та передавання порівняно з традиційними жорсткими дисками.
Сумісний з операційними системами Windows 7/8.0/8.1/10 може знадобитися драйвер. Підкріплений 3-річною гарантією, P310 від Patriot є одним із найнадійніших твердотільних накопичувачів за продуктивністю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Вид | Внутрішній |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 2100 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 2100 Мб/сек |
| Об'єм накопичувача | 1.92 GB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Пропускна здатність | 2100 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 3.0 x4 |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Швидкість запису | 1800 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 2100 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.8 мм |
| Ширина | 22 мм |
- Ціна: 13 465 ₴





