
- Немає в наявності
- Код: 00130153
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/6000 G.Skill Trident Z5 Black (F5-6000J3636F16GX2-TZ5K)
22 705 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пам’ять DDR5 серії Trident Z5 - це нові флагманські комплекти пам’яті G.SKILL, розроблені для високоякісної роботи на платформі DDR5 нового покоління. Пам’ять DDR5 серії Trident Z5 із зовнішнім та обтічним дизайном алюмінієвого радіатора, доступного в кольорі сріблястого металу або матово-чорного кольору, є ідеальним вибором для геймерів, оверклокерів, створювачів контенту та ентузіастів для створення високовиробничої системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Особливості | non-ECC |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 6000 МГц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC5-48000 |
| Напруга живлення | 1.35 В |
- Ціна: 22 705 ₴


