
- Немає в наявності
- Код: 00130141
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3W
3 564 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AquaClean
Автоматичне очищення без мийних засобів
Внутрішню поверхню печі можна очистити наповнивши керамічну чашку чи чашку з теплотривкого скла водою з-під крану і активізувавши програму AquaClean. Бруд на стінках розм"якшиться парою, що утвориться. Після закінчення програми витріть внутрішню поверхню пічки вологою ганчіркою.
Авто програми
Попередньо встановлені програми
Автоматичні попередньо встановлені програми дозволяють спростити приготування деяких видів їжі. Вам потрібно лише вибрати тип їжі та ввести вагу, і піч буде автоматично регулювати потужність і тривалість приготування.
Блокування від дітей
Безпека перед усім
Для запобігання випадковому увімкненню можна заблокувати мікрохвильову піч
Розмрожування
Просте і ефективне розморожування
Всі мікрохвильові печі Gorenje виділяються завдяки ефективній програмі розморожування, яка рівномірно та швидко розморозить будь-які заморожені продукти.
Мікрохвилі
Мікрохвилі для швидкого готування
Мікрохвилі є електромагнітні хвилі, які збуджують рух молекул води в їжі. Цей рух генерує енергію, яка нагріває, готує або розморожує їжу. Завдяки швидкому і ефективному проникненню мікрохвиль у їжу, страви готуються набагато швидше, ніж при звичайних способах приготування.
Запобіжник
Безпека перед усім
Запобіжник гарантує безпечну роботу мікрохвильової печі. Він автоматично перериває будь-яку програму у разі відкриття дверцят.
Швидкий старт
Необхідне швидке нагрівання
Завдяки швидкому нагріванню їжі, що активується одним дотиком, функція швидкого старту виявиться особливо зручною, коли ви просто не можете дочекатися своєї гарячої їжі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Ні |
| Замок від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Очищення парою | Так |
| Приготування на пару | Ні |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 451 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гриля | без гриля |
| Тип керування | кнопкове |
- Ціна: 3 564 ₴




